Kāpēc Beautyaura?

Jo sievietei, kura sev patīk, ir priecīgāka oma. Tieši tik vienkārši! Līdz ar to, viņa ir pašpārliecināta, smaidīga un ar savu gaišo, priecīgo auru dodas pasaulē darīt savus darbus – cita savā ikdienā, cita uz svētkiem, bet cita pie vīra, teikt viņam savu “Jā” vārdu. 

Mans uzdevums ir katru sievieti, kura nāk pie manis, palaist dzīvē starojošu, pacilātu un ar mirdzumu acīs, kurš vēsta: “Jā, es sev patīku, es esmu skaista!”

Katru savu klienti es ietērpju Beauty (Skaistuma) aurā, lai arī viņa pēc tam savu dienu savā pasaulē varētu padarīt priecīgu un gaišu!

Agnese

ATSAUKSMES <-

 

Pašlaik:

Pēdējo 4 gadu laikā manā pūrā ir vairāk nekā 65 Līgaviņas, veidoju tām make up, frizūras, vai abus kopā. Šajās svētku reizēs bieži sapucēju arī Līgavas māsas, mammas un vedējmātes. Paralēli darbojos arī ar individuālajām klientēm, kuras vēlas izskatīties skaistāk nekā ikdienā, dodoties uz kādu svinīgu pasākumu. Sadarbojos ar fotogrāfiem, kur mans uzdevums ir sapost dāmas gaidību, tematiskajai vai svētku foto sesijai.

Tērpu dizainere no Krievijas – Tatiana Osadcaja, Zīmols „Tanidi”; Foto – Uldis Ozoliņš; Video – Andis Sipjāgins www.youbefilms.lv; Muah – Agnese Anstrāte Gailīte

 

Izglītība: 

Jau bērnībā man patika veidot pārvērtības. Pavisam mazai esot, mans modelis bija kaķis Maksis, kuru ietērpu dažādās drēbēs. Pēc tam arī lelles, vēlāk brālis un kaimiņu bērni, kuriem apgriezu matus un pēc tam „dabūju mizā” no visiem vecākiem par sastrādātajām blēņām. Ar ciemiņiem, kas viesojās pie mums svētku reizēs, veidojām modes skates ar pārģērbšanos, matu veidošanu un nagu lakošanu visām omēm.

Mani saistīja sievietes skaistuma pārvērtības, gan apģērbā, gan vizuālajā tēlā kopumā. Bērnībā, es pēc sava stila, esot diezgan konservatīva, apmeklēju vairākas modeļu skolas, kur man radās plašāks priekšstats par sievietes estētisko skaistumu kopumā, ka tas ir vienreizējs un unikāls. Arī es lēnām sāku apjaust, ka esmu meitene un varu pievērsties sava ārējā tēla veidošanai, atbilstoši manai iekšējai pasaulei, ne tikai balstoties uz apģērba ērtumu un funkcionalitāti.

Uz jautājumu, kas būšu, kad izaugšu liela, mana atbilde vienmēr bija – Friziere. Bet dzīvē esmu apguvusi daudz jauna papildus, kas manu ceļu ir aizvedis tieši pie tā, ko daru pašlaik.

 

2006. – 2009. Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola (RDMV), Apģērbu dizaina nodaļa.

Pēc pamatskolas es uzsāku studijas RDMV, kur absolvēju Trikotāžas apģērbu dizaina nodaļu ar 7 tērpu kolekciju „Visbija”.

2010. – 2011. Stila un Imidžas skola “Unastylemācību programma „Vizāžists – stila konsultants”.

2009. -2013. Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Pēc Rīgas mans ceļš turpinājās atpakaļ uz Jelgavu, uz LLU, kur absolvēju Vizuālās mākslas un mājturības pedagoga profesijas programmu. Paralēli tam strādāju par Make up speciālistu THE BODY SHOP veikalā Galerijā Centrs. Mans uzdevums bija testēt sezonālās make up kolekcijas, apmācīt kolēģes par svētku dekoratīvo kosmētiku un Express make up uzklāšana veikala klientiem.

2011.- 2012. Stila un Imidžas skola “Unastyle“, mācību programma „Vizuālā tēla stilists”.

Kad “Unastyle” absolvēju vizāžista programmu, sapratu, ka pa maz ir sievietes koptēlam uzklāts viens pats make up, jo pietrūka arī matu sakārtojuma un apģērba, tādēļ iestājos nākamajā “Unastyle” programmā, kur sāku mācīties par Vizuālā tēla stilistu. Diemžēl nomācījos tikai vienu no diviem gadiem, bet šo programmu vēlāk absolvēju citā skolā.

2015. -2018. Birutas Mageles Starptautiskā stilistu skola

Absolvējot LLU, sapratu, ka vēlos turpināt strādāt ar cilvēkiem, jo tas ir visinteresantākais darbs, iepazīt pasauli caur viņiem, tādēļ savu nepabeigto stilista izglītību turpināju apgūt “Birutas Mageles starptautiskajā stilistu skolā”, kura tagad saucas “Profesionālā stilistu skola”. Paralēli mācībām, stilistu skolā biju skolotāja arī nelielā Modeļu studijā Jelgavā, Modes namā „Tēma”, kur jaunietēm bija iespēja apgūt krāsošanos, matu veidošanu, gan veidot savu koptēlu noslēguma profesionālai foto sesijai kopā ar mammām.

Mans ceļš turpinās pie sievietēm, kurām veidoju make up un matu sakārtojumu atbilstoši paredzētajam koptēlam un pasākumam. Esmu priecīga, ka darbs, ko daru iedvesmo gan mani, gan manas klientes. Mana dzīve ir krāsaina un piepildīta, jo es esmu maza daļiņa no sieviešu īpašajiem dzīves mirkļiem, kā gaidību foto sesijas, ģimenes foto sesijas, vecmeitu ballīšu pucēšanās, kāzu rīti, kur sapošu Līgavas un viņu tuvākās dāmas. Esmu gandarīta par Jums visām, kuras svin dzīvi un atgriežas pie manis atkal un atkal!

Foto: Diāna Veinberga

Publikācijas:

Specefektu grims Hip – Hop Mūziķa MC Ras video klipam „Kodekss” (2020. g. decembris)

Raksts par mūzikas video klipu. <-

Videoklipa “Kodekss” režisori un scenārija autori ir MC Ras, Jānis Jēkabsons un Toms Markovs, VFX mākslinieks – Toms Markovs, operators – Jānis Jēkabsons, montāža – Jānis Jēkabsons, Toms Markovs, SFX mākslinieks – Jānis Jēkabsons, kostīmu māksliniece – Olga Volkova (Volkova Accessories), vizāžistes – Agnese Anstrāte Gailīte un Salome Rēdmane.

 

2019. gada žurnāls „UNA” – Veidots Make up un Frizūra modeļiem žurnāla “UNA” meistarklasē „Piknika stils”.

Foto sesija par godu vasarai, kur kopā ar komandu radījām pikniku tā visbagātākajā nozīmē. Mans uzdevums bija Salaspils botāniskajā dārzā sapost modeļus brīvā dabā, kur nebija ne galda, ne krēslu, ne spoguļu. Prieks, ka izdevās atrast elektrības rozeti, kuru varējām izmantot karsto matu ierīču darbināšanai. Man šī bija ļoti interesanta pieredze, jo ar visu komandu – Kristīni Plotu (stilisti), Kristīni Sopu (fotogrāfi), Katrīnu Grebi „Reeni Deco” (dekoratori) un modeļiem Sandiju un Ronaldu, kopīgi strādājām zem klajas debess un sasniedzām tīkamu rezultātu.

2019. gada žurnāls „UNA” – Make up un matu sakārtojums rakstniecei Antrai Manfeldei.

Šajā darbā man bija iespēja viesoties pie pašas rakstnieces mājās Jūrmalā. Antrai izveidoju vieglu dienas tēlu, kas saglabāja viņas individualitāti. Darbojos komandā kopā ar silisti Ritu Erdmani un fotogrāfu Artūru Kondrātu.

2019. gada žurnāls „PRECOS” – make up līgavai Maijai

Man bija tas gods uzklāt make up līgavai Maijai, kura mani iedvesmoja ar savu mieru un smaidu savā kāzu rītā. Žurnālā viņas kāzas izceļas ar to, ka kleitu izvēlējusies nevis tradicionāli baltajā krāsā, bet gan piparmētru tonī. Līdz ar to es arī es šo atsvaidzinošo toni izmantoju acu ēnu klājumā.

2018. gada žurnāls „PRECOS”

Šis bija ļoti īpašs pošanās rīts. Bija karsta vasaras diena, un es jau agri biju ieradusies pie līgaviņas mājās, kur no sākuma saposu līgavas mammu. Pašai līgaviņai klājām make up dabiskos toņos, bet diezgan izteiksmīgu, lai skaistais koptēls pēc tam būtu redzams kāzu bildēs.

2018. gads, portāls Precos.lv, Veronikas un Vitālija kāzu diena.

Arī es biju maza daļiņa Veronikas un Vitālija kāzu rītā, kad mierīgajā restorāna “Zoltners” viesnīcā, saposu Līgavu maģiskajai kāzu dienai.

Foto: Laura Viļuma

Links uz rakstu žurnālā PRECOS. <-

Sasniegumi: 

  • SERTIFIKĀTS (2017) – make up modelēm „Baltic Fashion & Textille Riga 2017”.
  • DIPLOMS (2016) – 1. vieta asociatīvā tēla veidošanas konkursā „Metamorfozes” Baltic Beauty izstādes ietvaros.
  • GODA RAKSTS (2016) par mākslinieciskumu 15. asociatīvā tēla veidošanas konkursā.
  • SERTIFIKĀTS (2016) par profesionālo ieguldījumu izstādē „Baltic Fashion & Textille Riga 2016”.
  • DIPLOMS (2012) par piedalīšanos starptautiskajā skaistuma festivālā “Невские Берега” body art konkursā Sanktpēterburgā, Krievijā.
  • DIPLOMS (2011) – tēla veidošana konkursā ekstravagantā līgava ”Retrostilizācija”.
  • DIPLOMS (2011) – tēla veidošana konkursā Ekstravagantā līgava.
  • Esmu piedalījusies arī praksēs – Latvijas Nacionālajā operā, Nacionālajā televīzijā un veidojusi make up un matu sakārtojumu daudziem Latvijas mūzikas māksliniekiem.