Ļoti jauka, atsaucīga un komunikabla meistarīte. Savas lietas profesionāle! Gan frizūra, gan meikaps noturējās līdz ballītes beigām nākošā rītā. Ļoti liels paldies Agnesei!

 Līgava Karīna Valtere

 
Liels un ļoti mīļš paldies meistarītei gan par frizūru, gan par make-up! Savā kāzu dienas rītā jutos ļoti mierīga un izbaudīju procesu, jo meistarīte ir ļoti rūpīga, kvalitatīvi veic savu darbiņu un gala rezultāts ir vienkārši fantastisks! Vēl trešajā dienā no make-up ēnas bija palikušas un frizūra vispār turējās godam, pat bija žēl jaukt ārā! Viss koptēls tiešām bija ļoti skaists un man ļoooooti patika, kā arī pārējiem. Paldies Tev vēlreiz par lielisko darbiņu! Noteikti sadarbosimies vēl!

Līgava Dita Kanonoviča

 

Liels paldies Agnesei par jauko un ļoti patīkamo sadarbību, kā arī par lielisko paveikto darbu! Gan mati, gan make-up noturējās līdz pat vakaram bez nepieciešamības kaut ko pielabot. Tiešām paldies!

Diāna Ulmane-Baumane, make up izlaidumam

 
Paldies Agnesei no visas sirds. Viņa jauki aprunājās ar mani no rīta, uzreiz saprata kas man piestāvēs. Tas mani mazliet nomierināja, jo sākumā biju ļoti satraukusies un nezināju kas nu būs, bet viņa ļoti draudzīgi un profesionāli mani apčubināja. Make-up un lokas noturējās visu dienu, pat ņemot vērā, ka laukā bija + 28grādi. Ieteica arī ko ikdienā man labāk lietot un kas piestāv manam sejas tipam.

Vecmeita, nu jau jaunā sieva Lidija Biezaite

 
Liels paldies par make- up fotosesijai. Make-up bija ļoti skaists, kvalitatīvs un noturīgs. Ļoti komunikabla, jauka un pozitīva meistare! Noteikti vēl izmantošu Agneses make- up veidošanas prasmes! IESAKU!

Liene Grava, make up foto sesijai

 
Agnese ir meistare ar lielo burtu, kas savu darbiņu veica perfekti un ar mīlestību.Kā personība ļoti jauka saprotoša un komunikabla. Vēlos pateikties viņai par perfekto kāzu dienas grimu, kas man lika starot visu dienu.

Līgava Evita Turonoka

 
Ļoti jauka, pozitīva un talantīga meistare, noteikti iesaku! Nepilnas stundas laikā tiku saposta fotosesijai, make-up bija ļoti skaists un noturīgs visas dienas garumā. Turklāt laiks paskrēja nemanot, bija sarunām un smiekliem piepildīts. Agnese lieliski prot izzināt klienta vēlmes, kā arī iesaka, kas un kāpēc būs piemērotāks. Ne tikai meistare ar lielo M, bet arī ļoti komunikabls, atvērts un patīkams cilvēks.

Laila Rudzorga, make up foto sesijai

 

Ja vēlaties aplūkot vēl atsauksmes, lūdzu, dodieties uz manu Facebook atsauksmju lapu ->